galeria reklam

Rollupy – Warszawa Wawer

Rollupy Warszawa

Potrzebny Ci mobilny nośnik reklamy, który z jednej strony będzie dobrze widoczny, a z drugiej mobilny? Zapewne potrzebujesz rollupów – w Warszawie są to popularne narzędzia do prowadzenia działań marketingowych. Skorzystasz z nich w różnych miejscach, także na zewnątrz budynków. To możliwe za sprawą solidnej konstrukcji dodatkowo wzmacnianej i stabilizowanej.

Nasze rollupy:

Jak widzisz pod każdym względem dbamy o to, żeby nasze rollupy spełniały najlepsze standardy jakości. Chodzi nam przede wszystkim o Twoje zadowolenie, więc zamówienie zrealizujemy na podstawie dostarczonego nam projektu lub zaproponujemy stworzenie go od podstaw – zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Wykorzystanie rollupów w reklamie

Wiemy, że nasi klienci mają wiele pomysłów na wykorzystanie rollupów. W Warszawie są one najczęściej spotykane w holach biurowców i innych obiektów – służą do kierowania wchodzących do konkretnych miejsc czy reklamowania produktów lub usług. Firmy korzystają z nich zarówno na terenie swoich przedsiębiorstw, jak i podczas wyjazdów na targi czy konferencje o charakterze biznesowym. Możliwość wygodnego spakowania i zabrania ze sobą w poręcznej teczce czyni je nieodzownymi elementami aranżacji stanowisk wystawienniczych.

Zamów swoje rollupy na Wawrze

Działająca na Wawrze drukarnia Galeria Reklam to miejsce, które na przestrzeni lat obsłużyło tysiące klientów. Zrealizowaliśmy dla nich niezliczoną ilość projektów marketingowych, które pomogły w promowaniu towarów, usług i całych marek. Bez względu na to, czy rollupy są Ci potrzebne, aby wzmocnić działania wizerunkowe, czy sprzedażowe – służymy naszą wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem zespołu doradców. Mamy do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, więc kompleksowo zajmiemy się Twoim zamówienie – od projektu, przez wykonanie, aż po montaż. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oklejania witryn w Warszawie!