galeria reklam

Drukarnia wielkoformatowa – Warszawa Wawer

drukarnia wielkoformatowa warszawa

Chcesz zamówić duże, dobrze widoczne materiały marketingowe? Zgłoś się z tym do naszej drukarni wielkoformatowej! Zyskaj produkty, dzięki którym będziesz mógł jeszcze lepiej prowadzić swoją działalność, docierając do większej liczby osób. Druk wielkoformatowy to także szansa na widoczne i trwałe zadruki, niemal w nieograniczonych rozmiarach czy stylach. To możliwe, ponieważ dysponujemy nowoczesnym, rozbudowanym zapleczem technologicznym na Wawrze. To właśnie tutaj powstają ciekawe, inspirujące projekty oraz zlecenia dla klientów z różnych branż. Dołącz do ich grona!

Zakres usług drukarni wielkoformatowej

Świadczymy szeroki zakres usług druku wielkoformatowego. Nasi klienci mogą skorzystać z opcji zadruku różnych powierzchni – stojaków, banerów, roll-up’ów, winderów. Proponujemy druk:

Dopytaj o szczegóły! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy kompleksową ofertę wraz z wyceną. Zadbamy też o to, aby projekt był spersonalizowany, tj. pozwalał Ci na prowadzenie spójnych działań marketingowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W zależności od tego, gdzie zamierzasz umieścić materiały pochodzące z drukarni wielkoformatowej, zyskują one zabezpieczenie przed słońcem i wilgocią, są ploterowane, zgrzewane. Na ogół korzystamy z tuszy solwentowych, które cechują się wysoką trwałością, dobrym nasyceniem kolorów oraz pozwalają uzyskać bardzo dobrą rozdzielczość – nawet do 1440 dpi.

Współpracuj z drukarnią wielkoformatową z Wawra

Zachęcamy do współpracy z naszą drukarnią wielkoformatową. Klientów obejmujemy kompleksową obsługą, od momentu stworzenia projektu, przez wykonanie materiałów marketingowych, aż po ich odpowiednie wykończenie, tj. przycięcie, przygotowanie do montażu. Jesteśmy w stanie wykonać również nietypowe projekty, które pozwolą wyróżnić Twoją firmę na tle innych i zapewnić Ci rozpoznawalność oraz większe zainteresowanie odbiorców. Przekonaj się, jak to działa!

Przyjmujemy mniejsze zamówienia, jak również podejmujemy się realizacji wielkonakładowych. Zapytaj o indywidualną wycenę – na pewno będziesz pozytywnie zaskoczony, bo jest ona najatrakcyjniejsza na całym Wawrze, a może i w mieście. Jesteśmy skoncentrowani na Twoich potrzebach, dlatego bardzo dokładnie słuchamy tego, co chcesz osiągnąć z naszą pomocą, a potem proponujemy skrojone na miarę rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!